Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnych Property Forum

Prelegenci

A B C D F G J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Ewa Fudali- Bondel

Ewa Fudali- Bondel

pełnomocnik prezydenta miasta ds. rozwoju gospodarczego, Miasto Dąbrowa Górnicza

Ewa Fudali-Bondel, Pełnomocnik Prezydenta Miasta ds. rozwoju gospodarczego; Naczelnik Wydziału Rozwoju, Przedsiębiorczości i Obsługi Inwestorów w Dąbrowie Górniczej; ponad 20 lat pracuje na rzecz samorządu terytorialnego.

Koordynatorka wdrożenia kompleksowej obsługi inwestora i przedsiębiorcy w mieście. Bezpośrednio zaangażowana w obsługę międzynarodowych i polskich projektów inwestycyjnych, które w latach 2014-2023 przyniosły ponad 9 mld nakładów inwestycyjnych oraz blisko 3500 nowych miejsc pracy.  

Odpowiedzialna za dokumenty strategiczne, w tym Program Rozwoju Gospodarczego i Rewitalizacji. Koordynator pilotażowego przedsięwzięcia PPP dotyczącego budowy drogi do terenów inwestycyjnych; uczestnik wielu zespołów interdyscyplinarnych, w tym Zespołu ds. Fabryki Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej, Powiatowej Rady Rynku Pracy oraz Partnerskiej Inicjatywy Miast (grupa PPP). Zaangażowana w bieżącą współpracę i projekty z przedstawicielami Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej SA, Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, Zagłębiowskiej Izby Gospodarczej oraz Śląskiego Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera. Inicjatorka Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości oraz wielu projektów mających na celu wsparcie i rozwój działalności gospodarczej.

Absolwentka Prawa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Master of Public Administration Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie & Copenhagen Business School oraz International Business Development Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie i Zarządzania Projektami Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej. 

Bierze udział w sesjach:

 • INWESTYCJE

  WhyPoland? Inwestycje zagraniczne w Polsce

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  WhyPoland? Inwestycje zagraniczne w Polsce

  Kto i dlaczego chce być w Polsce? Co sprzyja inwestycjom, a co przeszkadza? Fundament polityczno-gospodarczy. Otoczenie prawno-podatkowe

🡠 POWRÓT
Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnych

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Property Forum.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie