Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnych Property Forum

Prelegenci

A B C D F G J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Iwona Sroka

Iwona Sroka

członek zarządu

Murapol SA

Rozpoczęła swoją współpracę z Grupą Murapol w 2017 r. W styczniu 2018 r. objęła stanowisko Członka Zarządu odpowiedzialnego za obszar marketingu i komunikacji PR&IR oraz ESG. Posiada rozległe i wszechstronne doświadczenie biznesowe w zakresie zarządzania, marketingu i PR, rynków finansowych i kapitałowych oraz akademickie. Iwona Sroka ukończyła studia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie w 1999 r. uzyskała tytuł doktora nauk ekonomicznych. W latach 2000-2017 związana z polskim rynkiem kapitałowym - jako dyrektor na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie zaś w latach 2009-2017 jako prezes grupy kapitałowej Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych. Od 2009 r. jest także adiunktem na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Bierze udział w sesjach:

 • NIERUCHOMOŚCI

  #Sprawdzam. Szczerze do bólu o kondycji każdego sektora rynku nieruchomości – część II

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  #Sprawdzam. Szczerze do bólu o kondycji każdego sektora rynku nieruchomości – część II

  Sytuacja w sektorach rynku nieruchomości w Polsce. Cykl rozmów

  Hotele
  Rynek hotelarski został dotkliwie poturbowany przez pandemię Covid-19, ale po trzech trudnych latach nastąpiło odbicie. Zapraszamy na rozmowę o wyzwaniach, przed jakimi stoi dziś branża turystyczna i hotelowa.

  Mieszkania
  Ceny mieszkań rosną z miesiąca na miesiąc. Podwyżki są związane m.in. z wyższymi cenami działek pod zabudowę, wzrostem cen materiałów budowlanych i kosztów pracy oraz rosnącym popytem. Czy to dobry moment na zakup mieszkania? Jak szybko będą rosły ceny? Czy inwestycja w mieszkanie na wynajem jest jeszcze opłacalna? Czego potrzebują deweloperzy, żeby budować szybciej i więcej?

  PRS
  Rynek najmu instytucjonalnego kusi inwestorów. Powstaje coraz więcej mieszkań, wciąż pojawiają się nowi gracze. Są i wyzwania – m.in. otoczenie podatkowe, brak dogodnego finansowania projektów, koszty realizacji inwestycji. Zapraszamy na rozmowę o tym, czy Polacy będą chcieli mieszkać w wynajmowanych mieszkaniach, w jakim tempie będzie rósł rynek i czy PRS okaże się receptą na lukę mieszkaniową w Polsce?

  #Sprawdzam. Szczerze do bólu o kondycji każdego sektora rynku nieruchomości – część II

🡠 POWRÓT