Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnych Property Forum

Prelegenci

A B C D F G J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Jacek Wesołowski

Jacek Wesołowski

dyrektor zarządzający

Trei Real Estate Poland

Jacek Wesołowski posiada ponad 30-letnie doświadczenie w branży nieruchomości komercyjnych. Jako dyrektor zarządzający Trei Real Estate w Polsce jest odpowiedzialny za strategię firmy i decyzje dotyczące inwestycji, budowy oraz zarządzania polskim portfelem nieruchomości.


Polską spółką Trei Real Estate Jacek kieruje od 2016 roku, koncentrując się przede wszystkim na dynamicznym rozwoju sieci parków handlowych, budowanych pod marką Vendo Park. Pod jego kierownictwem Trei otworzył w Polsce 12 parków handlowych, a długofalowa strategia zakłada dalszy rozwój sieci do 40 Vendo Parków do 2024 roku. Od czasu objęcia przez Jacka Wesołowskiego stanowiska dyrektora zarządzającego Trei, spółka co roku zwiększa poziom inwestycji w Polsce. W 2019 roku zadebiutowała również w sektorze nieruchomości mieszkaniowych.


Wcześniej przez ponad 7 lat Jacek Wesołowski zasiadał w zarządzie Immofinanz Polska, gdzie rozwijał marki handlowe STOP SHOP i VIVO, a także realizował projekty komercyjne i mieszkaniowe. Był jednym z inicjatorów pojawienia się w Polsce formatu centrum handlowego.

Bierze udział w sesjach:

 • TRENDY

  Rynek budowlany a koszty realizacji inwestycji

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Rynek budowlany a koszty realizacji inwestycji

  Koszty realizacji inwestycji oraz materiałów budowlanych – jak wpływają na rentowność nieruchomościowego biznesu? Game changer w budowlance – czego potrzebuje dziś rynek budowlany? Czy jest szansa, że koszty budowy spadną? Co musiałoby się wydarzyć?

 • TECHNOLOGIE

  PropTech Festival 2023

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  PropTech Festival 2023

  Finałowe prezentacje w konkursie

🡠 POWRÓT
Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnych

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Property Forum.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie