Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnych Property Forum

Prelegenci

A B C D F G J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Kamil Sobolewski

Kamil Sobolewski

główny ekonomista

Pracodawcy RP

Główny Ekonomista Pracodawców RP, uczestnik prac Rady Dialogu Społecznego, członek Rady Rynku Pracy, Komitetu Monitorującego KPO. Prezes Fundacji Instytut Pracodawców.

Ukończył studia doktoranckie w Instytucie Nauk Ekonomicznych PAN, studia magisterskie w SGH oraz polsko-niemieckie studia specjalne o profilu socjologiczno-ekonomicznym, współorganizowane przez uniwersytety w Moguncji i Duisburgu. Stypendysta DAAD. Wykładowca akademicki.

Przez 20 lat profesjonalny inwestor, zdał egzaminy CFA, otrzymał tytuł FRM od Global Association of Risk Professionals. W bankach i funduszach w Polsce i za granicą, dla marek takich jak Union Investment, Societe Generale, PKO BP, Citibank, Nationale-Nederlanden z sukcesami decydował o sposobie inwestowania środków o wartości sięgającej 40 mld zł, zarządzał zespołami, pełnił rolę stratega.

Poza sektorem finansowym Kamil Sobolewski zebrał doświadczenia w firmach Unilever, Volkswagen, PLL LOT, m.in. odpowiadał za strategię grupy kapitałowej, wprowadził dwie niemieckie firmy na rynek polski. Ma doświadczenie w zakresie przejęć, doboru obsady organów spółek, pełnił role prokurenta
i członka rady nadzorczej. Jest członkiem Stowarzyszenia Niezależnych Członków Rad Nadzorczych.

 

Bierze udział w sesjach:

 • INWESTYCJE

  WhyPoland? Inwestycje zagraniczne w Polsce

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  WhyPoland? Inwestycje zagraniczne w Polsce

  Kto i dlaczego chce być w Polsce? Co sprzyja inwestycjom, a co przeszkadza? Fundament polityczno-gospodarczy. Otoczenie prawno-podatkowe

  WhyPoland? Inwestycje zagraniczne w Polsce

🡠 POWRÓT