Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnych Property Forum

Prelegenci

A B C D F G J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Krzysztof Poznański

Krzysztof Poznański

dyrektor zarządzający, Polska Rada Centrów Handlowych

Krzysztof Poznański, Dyrektor Zarządzający Polskiej Rady Centrów Handlowych jest absolwentem Wydziału Zarządzania UW oraz posiada dyplom MBA University of Illinois.

Swoją karierę zawodową związał z firmami usługowymi w branżach restauracyjnej, kinowej, ochrony i usług zarządzania nieruchomościami.

W ciągu 34 lat kariery zawodowej pracował m.in. w firmach takich jak PepsiCo (Pizza Hut i KFC), Multikino, G4S i Cushman&Wakefield (Złote Tarasy), ISS Facility Services, Aamal Services i Atalian zdobywając doświadczenie w działach operacyjnych i w zarządzaniu spółkami w Polsce i za granicą.

Obecnie, od lutego 2021 kieruje stowarzyszeniem Polska Rada Centrów Handlowych (PRCH), która zrzesza ponad 200 największych firm działających w branży nieruchomości handlowych i działa  na rzecz rozwoju sektora.

W ramach ambicji zawodowych chciałby doprowadzić do tego, że branża nieruchomości komercyjnych w Polsce, podobnie jak na innych rynkach europejskich będzie funkcjonować zgodnie z najwyższymi standardami, zgodnie z założeniami zrównoważonego rozwoju, z zastosowaniem ekologicznych i przyjaznych środowisku technologii, a obiekty będą w pełni dostępne dla wszystkich klientów, również tych z niepełnosprawnościami i ograniczeniami mobilności.

Bierze udział w sesjach:

 • NIERUCHOMOŚCI

  #Sprawdzam. Szczerze do bólu o kondycji każdego sektora rynku nieruchomości – część I

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  #Sprawdzam. Szczerze do bólu o kondycji każdego sektora rynku nieruchomości – część I

  Sytuacja w sektorach rynku nieruchomości w Polsce. Cykl rozmów

  Centra handlowe
  Zapraszamy na rozmowę o tym, w jakim kierunku ewoluują centra handlowe i jak zmienia się ich oferta? Na co stawiają dziś właściciele i zarządcy tych obiektów? Jakie oczekiwania mają klienci tych obiektów?

  Handel
  W świecie technologii i omnichannel – tak zmienia się handel. Trendy e-commerce – w to inwestują najwięksi. Jak funkcjonują sklepy stacjonarne w erze digital? Szybko, wygodnie, nowocześnie –czego oczekują klienci?

  Magazyny
  Po rekordowym okresie wzrostów w trakcie pandemii, rynek nieruchomości magazynowych zwolnił. Spada liczba nowych projektów w budowie, a najwięksi gracze czekają na bardziej optymistyczne warunki inwestycyjne. Zapraszamy na rozmowę o przyszłości i kierunkach rozwoju branży nieruchomości logistyczno-magazynowych w Polsce.

  #Sprawdzam. Szczerze do bólu o kondycji każdego sektora rynku nieruchomości – część I

  • 3 - 3
  • 1 - 1
  • 2 - 2
  • 1 - 1
  • 2 - 2
  • 1 - 1
🡠 POWRÓT