Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnych Property Forum

Prelegenci

A B C D F G J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Marcin Nowak

Marcin Nowak

dyrektor zarządzający

AMMEGA Business Services

Dyrektor Zarządzający Ammega Business Services, b. Przewodniczący Zarządu ABSL, b. Dyrektor Zarządzający w Capgemini, wczesniej pełniący funkcje zarządcze w firmach miedzynarodowych.

 Absolwent AGH w Krakowie, Wydziału EAIE oraz studiów MBA University of Quebec.

Marcin Nowak obecnie rozwija i zarządza strukturami Globalnego Wsparcia Usług dla Grupy Ammega, która zdecydowała się zainwestowac w Katowicach w pierwszym kwartale 2021r.

Wcześniej, w Capgemini, wspierał rozwój Wsparcia Usług Globalnych zlokalizowanych w Europie Wschodniej oraz jako Wiceprezes ij Przewodniczący Zarządu ABSL, aktywnie uczestniczył w budowaniu potencjału i rozwoju sektora usług nowoczesnych w Aglomeracji Katowickiej.

Marcin Nowak ,za swoją działalność społeczną oraz działalność wspierającą rozwój biznesu został nagradzany przez Izbę Gospodarczą srebrym i złotym Laurem  Umiejętności i Kompetnecji, a w roku 2020 został uznany za jedną z 200 najbardziej wpływowych osób na gospodarke Polski według rankingu 300Gospodarka. W roku 2013 jak pierwszy przedstawiciel świata biznesowego otrzymal tytul Honorowego Obwatela Miasta Opole a w 2021roku został uhonorowany tytulem Zasłuzonego Obwatela dla Miatsa Katowice.

Bierze udział w sesjach:

 • TRENDY

  Rynek pracy po nowemu. Co to oznacza dla branży nieruchomości

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Rynek pracy po nowemu. Co to oznacza dla branży nieruchomości

  Największe trendy nowoczesnego rynku pracy, które dotkną rynek nieruchomości

🡠 POWRÓT