Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnych Property Forum

Prelegenci

A B C D F G J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Maria Saloni-Sadowska

Maria Saloni-Sadowska

partner, kierownik projektu

Kuryłowicz & Associates

Mgr inż. arch. Maria Saloni-Sadowska ukończyła z wyróżnieniem studia na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej. Od 1995 pracuje w pracowni Kuryłowicz & Associates. Obecnie jest Partnerem w firmie, pracuje na stanowisku głównego projektanta i zarządza pracą wieloosobowego zespołu projektantów.

Jest współautorką wielu opracowanych w pracowni projektów, między innymi: budynku biurowego Zielna Point w Warszawie, osiedli mieszkaniowych Eko Park, Marina Mokotów, Nowy Mokotów w Warszawie i Natura w Toruniu oraz budynków hoteli HILTON w Gdańsku i w Łodzi. Wielokrotnie kierowała zespołem projektowym opracowującym nagradzane prace konkursowe.

Czynnie działa w Oddziale Warszawskim SARP. Od 2006 jest sędzią konkursowym OW SARP. W latach 2015-2019 pełniła funkcję Wiceprezesa i Prezesa Oddziału Warszawskiego SARP.

Poza zawodowym zainteresowaniem architekturą i designem interesuje się sportem i podróżami. Przebiegła klika maratonów, w zimie bierze udział w długodystansowych biegach narciarskich.

Bierze udział w sesjach:

🡠 POWRÓT
Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnych

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Property Forum.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie