Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnych Property Forum

Prelegenci

A B C D F G J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Miron Klomfas

Miron Klomfas

dyrektor generalny

B-ACT

Dyrektor generalny / Pełnomocnik w firmie B-Act S.A. oraz Partner w Quantum Vintage Consulting. Kariera zawodowa obejmuje ponad 25 lat, w trakcie których zajmował się zarówno prowadzeniem inwestycji budowlanych, jak i świadczeniem doradztwa. Specjalizuje się szczególnie w przygotowywaniu, realizacji oraz rozliczaniu projektów o znacznych wartościach, opartych na Warunkach Kontraktowych FIDIC oraz Ustawie Prawo Zamówień Publicznych.

Ekspert w dziedzinie zarządzania projektami, procesami inwestycyjnymi oraz strategią. Zdobywał wiedzę również w zakresie zarządzania ryzykiem i roszczeniami oraz mediacji. Jest długoletnim członkiem Stowarzyszenia Inżynierów Doradców i Rzeczoznawców (SIDIR) w Warszawie, gdzie pełni funkcję Rozjemcy z listy SIDIR. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

 

Bierze udział w sesjach:

 • TRENDY

  Rynek budowlany a koszty realizacji inwestycji

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Rynek budowlany a koszty realizacji inwestycji

  Koszty realizacji inwestycji oraz materiałów budowlanych – jak wpływają na rentowność nieruchomościowego biznesu? Game changer w budowlance – czego potrzebuje dziś rynek budowlany? Czy jest szansa, że koszty budowy spadną? Co musiałoby się wydarzyć?

  Rynek budowlany a koszty realizacji inwestycji

  • 2 - 2
  • 1 - 1
  • 2 - 2
  • 5 - 5
  • 2 - 2
🡠 POWRÓT