Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnych Property Forum

Prelegenci

A B C D F G J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Paweł Nowakowski

Paweł Nowakowski

założyciel

PNConsulting

Paweł Nowakowski jest założycielem i prezesem butikowej firmy doradczej PNConsulting. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych, doradzając klientom przy zakupie i sprzedaży nieruchomości w Polsce i regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Specjalizuje się między innymi w doradztwie w sektorze hotelowym, wspierając sieci hotelowe w ekspansji na rynki CEE, jak również doradztwie dla deweloperów i inwestorów hotelowych w tworzeniu i realizacji strategii inwestycyjnych oraz dezinwestycyjnych. Poprzednio kierował zespołem doradztwa transakcyjnego i strategicznego w Cresa Polska oraz dziale Doradztwa Rynku Nieruchomości EY w Warszawie. Wcześniej pracował zarówno dla firm doradczych z sektora nieruchomości takich jak CBRE i King Sturge, jak również doradztwa strategicznego A.T. Kearney. Paweł jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada tytuł rzeczoznawcy majątkowego oraz jest członkiem RICS.

Bierze udział w sesjach:

 • NIERUCHOMOŚCI

  Turystyka wraca do formy, hotele też?

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Turystyka wraca do formy, hotele też?

  • Jakie segmenty rynku hotelowego będą doświadczać największych wzrostów w najbliższym czasie: miejskie, resortowe, ekonomiczne, upscale czy upper upscale, a może luksusowe?
  • Umowy najmu na rynku hotelowym coraz popularniejsze. Czy wypchną z rynku umowy franczyzowe i kontrakty na zarządzanie?
  • Brak finansowania bankowego spowodował lukę podażową na rynku hotelowym, ponieważ deweloperzy przestali budować nowe obiekty. Jak ograniczony dostęp do finansowania wpłynął na rynek transakcyjny oraz rozwój biznesów hotelowych?
  • Czy polski rynek jest atrakcyjny dla nowych marek i operatorów? Jakie są plany rozwoju sieci i inwestorów w naszym kraju.
  • Trendy w turystyce i podróżowaniu oraz ich wpływ na sektor hotelarski.
  • Kreta czy Sopot – co wybrali turyści. Czy polskie hotele są jeszcze konkurencyjne cenowo na europejskim rynku turystycznym?
  • Jaka jest obecnie kondycja sektora hotelowego? Czy rynek odbił się po pandemicznych lockdownach i jak się rozwija?

  Turystyka wraca do formy, hotele też?

🡠 POWRÓT