Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnych Property Forum

Prelegenci

A B C D F G J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Stan Cieśla

Stan Cieśla

Silesia Chapter Lead, ABSL, Katowice Site Lead, Kyndryl

Jestem dojrzałym, doświadczonym liderem z szeroką wiedzą i umiejętnościami w dziedzinie IT. W 1995 roku ukończyłem studia informatyczne na Politechnice Śląskiej i do roku 2005 byłem wykładowcą na tejże uczelni. Przez ostatnie dwie dekady pracowałem dla kilku wiodących firm technologicznych (IBM, Kyndryl), zdobywając cenne doświadczenie w różnych dziedzinach, w tym w zarządzaniu usługami IT, projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań, a także w budowaniu i kierowaniu zespołami IT. 

Od 2003 roku byłem związany z firmą IBM a od 2010 pełniłem rolę Dyrektora pionu technicznego w nowo utworzonym oddziale Centrum Usług Wspólnych w Katowicach obejmując później rolę Site Lead dla tegoż centrum. Od listopada 2021 roku wraz z całym centrum przeszedłem do nowo utworzonej firmy Kyndryl. 

Moja pasja do innowacji i ciągłe dążenie do doskonałości zawsze były motorem napędowym mojej kariery. W ostatnim czasie skoncentrowałem się na rozwoju moich umiejętności w zakresie DevOps, SRE i AWS Cloud, aby zawsze być na bieżąco z najnowszymi technologiami. 

Jako lider w swojej dziedzinie, nie tylko rozwijam swoje umiejętności, ale także angażuję się w społeczności biznesowe, by podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Byłem prelegentem na wielu konferencjach branżowych i jestem członkiem wielu organizacji biznesowych, gdzie pełnię rolę lidera i doradcy (ABSL, AmCham). 

Poza pracą, jestem pasjonatem motocykli i nurkowania, a także ojcem trójki wspaniałych dzieci. 

 

Bierze udział w sesjach:

 • TRENDY

  Rynek pracy po nowemu. Co to oznacza dla branży nieruchomości

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  Rynek pracy po nowemu. Co to oznacza dla branży nieruchomości

  Największe trendy nowoczesnego rynku pracy, które dotkną rynek nieruchomości

🡠 POWRÓT
Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnych

Szanowny Użytkowniku!

Oglądasz archiwalną wersję strony Property Forum.

Co możesz zrobić:

Przejdź do strony bieżącej edycji lub Kontynuuj przeglądanie