Property Forum - impreza branży nieruchomości komercyjnych Property Forum

Prelegenci

A B C D F G J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
Tomasz Czertak

Tomasz Czertak

Manager Costa Coffee

Coca-Cola HBC

Lider i Szef Sprzedaży z doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach branży IT i FMCG, m.in.: Nestlé Nespresso SA, Hewlett-Packard Polska, XEROX Polska. Aktualnie zajmuje stanowisko B2B Coffee Commercial Manager w Coca-Cola Polska.

Jako Lider i Szef Sprzedaży czerpie z szerokiego doświadczenia w zakresie strategii, zarządzania i rozwoju, a jego wiedza specjalistyczna obejmuje wieloaspektowe domeny biznesowe.

Specjalizuje się w opracowywaniu i wdrażaniu solidnych strategii i planów biznesowych, zarządzaniem P&L w celu osiągnięcia, a nawet przekroczenia rocznych budżetów oraz w zwiększaniu ROI poprzez podejmowane decyzje i innowacyjne podejście. Ma bogate doświadczenie w napędzaniu rentownego wzrostu, wykorzystywaniu myślenia strategicznego i rozwiązywaniu problemów, poparte działaniami na wysoce konkurencyjnych rynkach.

Pan Tomasz Czertak posiada tytuł MBA uzupełniony dyplomem inżyniera. Ta podwójna podstawa zapewnia mu unikalne połączenie przedsiębiorczości i wiedzy technicznej

Bierze udział w sesjach:

 • TRENDY

  #WhyOffice. Praca w biurze tak, ale według nowych zasad

  ZOBACZ WIĘCEJ PRELEGENCI
   

  #WhyOffice. Praca w biurze tak, ale według nowych zasad

  • Rewolucja na rynku pracy stała się faktem. Hybryda zostanie z nami na zawsze
  • „Downsizing” biur stał się faktem: mniejsze, z lepszym adresem, w ciekawszych budynkach. Jakich biur potrzebuje dziś biznes?
  • Słowo klucz to elastyczność. Trendy na rynku flex
  • Dla kogo nowe biura? Jak rośnie największa grupa najemców biur w Polsce – sektor nowoczesnych usług biznesowych w Polsce?
  • Przepis na biuro, w którym w centrum uwagi są pracownik i jego potrzeby? Dobrostan pracownika a cele firmy – jak znaleźć złoty środek?
  • Game Changer. Jak sztuczna inteligencja zmieni sytuację na rynku pracy? Czy automacyzacja pracy zagraża biurowcom?
🡠 POWRÓT